Cena - Kurs Prawa Jazdy Poznań kat. B | OSK GALANT

Tanie prawo jazdy Poznań

Sprawdź ceny naszych kursów
Tanie prawo jazdy Poznań

TANIE PRAWO JAZDY POZNAŃ

Planujesz kurs prawa jazdy w mieście Poznań? Zapewne interesuje Cię cena takiego szkolenia. Poznań jest dużym miastem, na którego terenie działa wiele szkół organizujących kursy dla przyszłych kierowców. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana i czasem trudno jest wybrać tę właściwą. Wiele tego typu ośrodków reklamuje swoje usługi, powołując się na tanie prawo jazdy. Naturalnie, każdy przyszły kursant szuka dogodnych warunków cenowych, ale warto w tym względzie zachować ostrożność oraz zdrowy rozsądek. Kurs prawa jazdy, którego cena jest bardzo niska w porównaniu z innymi, bardzo podobnymi propozycjami, powinien wzbudzić podejrzenia. Niski koszt może oznaczać w takim przypadku pewne braki w zapleczu, którym dysponuje dana szkoła. One z kolei będą rzutować na warunki oraz jakość oferowanej przez nią nauki, w dalszej perspektywie mogą zaowocować trudnościami ze zdaniem egzaminu. Decydując się kurs na prawo jazdy w Poznaniu w naszym OSK w cenie dostępnej w widocznej niżej tabelce, masz pewność, że nie zostaniesz naciągnięty, oraz iż podejdziemy do Twojego procesu nauki w profesjonalny sposób.

Kurs prawa jazdy w OSK Galant – z czego się składa?

Na kurs prawa jazdy kat. B w naszym ośrodku w Poznaniu składają się:

  • zajęcia teoretyczne – 30 h,
  • zajęcia z pierwszej pomocy z wykwalifikowanym ratownikiem,
  • zajęcia praktyczne, czyli jazda po mieście oraz placu manewrowym (w ramach przygotowania do pierwszego etapu egzaminu praktycznego) – 30 h,
  • podręcznik, płyta CD z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi,
  • możliwość korzystania z placu manewrowego we własnym zakresie,
  • Eco-driving,
  • egzamin wewnętrzny.

 

Plac manewrowy, na którym jazdy uczą się nasi kursanci, jest wzorcowo przygotowany i utrzymany, z zachowaniem identycznego układu jak ten, który istnieje na placu wykorzystywanym podczas jazd egzaminacyjnych. U nas w cenę kursu prawa jazdy w Poznaniu wliczona jest dbałość o szczegóły i działanie nastawione na jak najlepsze przygotowanie Cię do egzaminu. Jeśli chcesz mieć pewność, że opłacony przez Ciebie kurs na prawko nie okaże się niewypałem, przez który będziesz męczyć się ze zdaniem, to zaufaj profesjonalistom i postaw na OSK GALANT Poznań!

Kurs prawa jazdy w OSK Galant – z czego się składa?

To, jaką opłatę trzeba wnieść za kurs na prawo jady kat. B organizowany przez naszą szkołę w Poznaniu, ściśle zależy od wybranego wariantu szkolenia, gdyż za każdy z nich została ustalona odmienna cena.

Jakie ceny kursu na prawo jazdy kat. B w Poznaniu przygotowaliśmy? Sprawdź szczegóły w tabelce poniżej:

 

Kurs prawa jazdy kategorii B – wersja STANDARD

płatność ratalna lub jednorazowa manual - 3490zł
automat - 3800zł 
   

Kurs prawa jazdy kategorii B – wersja ROZSZERZONA

płatność ratalna lub jednorazowa manual - 4400zł
automat - 4900zł
   

Kurs na prawo jazdy kat. B w wersji EXPRESS

płatność jednorazowa

manual - 4000zł
automat - 4300zł 

Kurs prawa jazdy kategorii B – wersja KOMFORT

płatność ratalna lub jednorazowa manual - 4000zł
automat - 4300zł
   

Kurs na prawo jazdy kat. B w wersji KOMFORT EXPRESS

płatność jednorazowa

manual - 4500zł
automat - 4800zł

 

Jazdy doszkalające

ilość godzin KOMFORT 10
cena

manual - 1400zł
automat - 1600zł

 

ilość godzin 10
cena

manual - 1150zł
automat - 1350zł

 

ilość godzin 1
cena

manual - 120 zł
automat - 140zł

 

Pakiet GOLD

cena manual - 1800 zł
automat - 2100zł

 

OSK Galant – profesjonalizm w uczciwej cenie

Nie da się ukryć, że prawie każdą osobę zapisującą się na kurs prawa jazdy w Poznaniu interesuje cena takiej inwestycji. Decydując się na wzięcie udziału w szkoleniach organizowanych w OSK Galant, masz pewność, że nie przepłacasz. Wszystkie warunki współpracy oraz koszty naszego kursu są przedstawione w jasny i uczciwy sposób, a nasi kursanci dokładnie wiedzą, za co płacą. Dzięki naszej ofercie możesz zrobić kurs na prawo jazdy w Poznaniu już w cenie 3490 zł.

Podczas szkolenia pod okiem profesjonalistów opanujesz umiejętności prowadzenia samochodu w stopniu odpowiednim do tego, by bez obaw podejść do egzaminu. Nauka jazdy w Poznaniu w naszym OSK jest opłacalna. W określonej cenie otrzymasz kompleksową opiekę od doświadczonego instruktora, który w szczegółowy sposób przygotuje Cię do wizyty w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Poza różnymi wersjami kursu prawa jazdy kat. B w Poznaniu w cenach widocznych na liście powyżej zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia dodatkowych godzin w naszych firmowych samochodach pod okiem instruktorów. Doskonalenie techniki jazdy w Poznaniu w naszym OSK to świetny pomysł na przypomnienie sobie podstaw i utrzymanie płynności za kierownicą przed zbliżającym się egzaminem. 
 

Zapraszamy do kontaktu!

Wiesz już, jakie są ceny kursów na prawo na jazdy w Poznaniu w naszym ośrodku. Jeśli jesteś zainteresowany tym, by przejść przez proces nauki prowadzenia samochodu pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o każdy szczegół i optymalnie przygotują Cię do egzaminu, to zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Twój telefon lub wiadomość mailową. Możesz również skorzystać z wygodnego formularza i zapisać się na kurs online.

 

Zapisz się
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z naszą polityką prywatności.