Cena - Kurs Prawa Jazdy Poznań kat. B | OSK GALANT

Tanie prawo jazdy Poznań

Sprawdź ceny naszych kursów
Tanie prawo jazdy Poznań

Planujesz kurs prawa jazdy w mieście Poznań? Zapewne interesuje Cię cena takiego szkolenia. Poznań jest dużym miastem, na którego terenie działa wiele szkół organizujących kursy dla przyszłych kierowców. Ich oferta jest bardzo zróżnicowana i czasem trudno jest wybrać tę właściwą. Wiele tego typu ośrodków reklamuje swoje usługi, powołując się na tanie prawo jazdy. Naturalnie, każdy przyszły kursant szuka dogodnych warunków cenowych, ale warto w tym względzie zachować ostrożność oraz zdrowy rozsądek. Kurs prawa jazdy, którego cena jest bardzo niska w porównaniu z innymi, bardzo podobnymi propozycjami, powinien wzbudzić podejrzenia. Niski koszt może oznaczać w takim przypadku pewne braki w zapleczu, którym dysponuje dana szkoła. One z kolei będą rzutować na warunki oraz jakość oferowanej przez nią nauki, w dalszej perspektywie mogą zaowocować trudnościami ze zdaniem egzaminu.

 

Kurs prawa jazdy w OSK Galant – z czego się składa?

Na kurs prawa jazdy kategorii B w naszym ośrodku składają się

  • zajęcia teoretyczne – 30 h,
  • zajęcia z pierwszej pomocy z wykwalifikowanym ratownikiem,
  • zajęcia praktyczne, czyli jazda po mieście oraz placu manewrowym (w ramach przygotowania do pierwszego etapu egzaminu praktycznego) – 30 h,
  • podręcznik, płyta CD z aktualnymi pytaniami egzaminacyjnymi,
  • możliwość korzystania z placu manewrowego we własnym zakresie,
  • Eco-driving,
  • egzamin wewnętrzny.

 

Plac manewrowy, na którym jazdy uczą się nasi kursanci jest wzorcowo przygotowany i utrzymany, z zachowaniem identycznego układu jak ten, który istnieje na placu wykorzystywanym podczas jazd egzaminacyjnych.

 

Kurs prawa jazdy w OSK Galant – z czego się składa?

To, jaką opłatę trzeba wnieść za kurs na prawo jady kat. B organizowany przez naszą szkołę, ściśle zależy od wybranego wariantu szkolenia, gdyż za każdy z nich została ustalona odmienna cena.

 

Kurs prawa jazdy kategorii B – wersja STANDARD

płatność ratalna lub jednorazowa 2990 zł
   

Kurs prawa jazdy kategorii B – wersja ROZSZERZONA

płatność ratalna lub jednorazowa 3800 zł
   

Kurs na prawo jazdy kat. B w wersji EXPRESS

płatność jednorazowa

3600 zł

 

Kurs prawa jazdy kategorii B – wersja KOMFORT

płatność ratalna lub jednorazowa 3600 zł
   

Kurs na prawo jazdy kat. B w wersji KOMFORT EXPRESS

płatność jednorazowa

4100 zł

 

Jazdy doszkalające

ilość godzin KOMFORT 10
cena

1400 zł

 

ilość godzin 10
cena

950 zł

 

ilość godzin 1
cena

100 zł

 

Pakiet GOLD

cena 1500 zł

 

OSK Galant – profesjonalizm w uczciwej cenie

Nie da się ukryć, że prawie każdą osobę zapisującą się na kurs prawa jazdy w Poznaniu interesuje cena takiej inwestycji. Decydując się na wzięcie udziału w szkoleniach organizowanych w OSK Galant, masz pewność, że nie przepłacasz. Wszystkie warunki współpracy oraz koszty naszego kursu są przedstawione w jasny i uczciwy sposób, a nasi kursanci dokładnie wiedzą, za co płacą. Dzięki naszej ofercie możesz zrobić kurs na prawo jazdy w Poznaniu już w cenie 2990 zł.

Podczas szkolenia pod okiem profesjonalistów opanujesz umiejętności prowadzenia samochodu w stopniu odpowiednim do tego, by bez obaw podejść do egzaminu. Nauka jazdy w Poznaniu w naszym OSK jest opłacalna. W określonej cenie otrzymasz kompleksową opiekę od doświadczonego instruktora, który w szczegółowy sposób przygotuje Cię do wizyty w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Poza różnymi wersjami kursu prawa jazdy kat. B w Poznaniu w cenach widocznych na liście powyżej zachęcamy do skorzystania z możliwości zamówienia dodatkowych godzin w naszych firmowych samochodach pod okiem instruktorów. Doskonalenie techniki jazdy w Poznaniu w naszym OSK to świetny pomysł na przypomnienie sobie podstaw i utrzymanie płynności za kierownicą przed zbliżającym się egzaminem. 
 

Zapraszamy do kontaktu!

Wiesz już, jakie są ceny kursów na prawo na jazdy w Poznaniu w naszym ośrodku. Jeśli jesteś zainteresowany tym, by przejść przez proces nauki prowadzenia samochodu pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o każdy szczegół i optymalnie przygotują Cię do egzaminu, to zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Twój telefon lub wiadomość mailową. Możesz również skorzystać z wygodnego formularza i zapisać się na kurs online.
 

Zapisz się
Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie zgodnie z naszą polityką prywatności.